Новина

У Здолбунові хлопчик виготовляє свічки, щоб зібрати кошти на лікування

13:44, 02 Квітня

зображення новини

Арсену Цицику зі Здолбунова 14 років і він бореться з важкою недугою вже четвертий рік. Хлопчик наразі перебуває в онкогематології, його будуть капати, розповідають ITV.

“З вигляду повноцінна здорова дитина, а насправді в легенях є кісти, які спричинили основне захворювання. По всьому тілі є маленькі прищики кожен прищик – це маленька мікропухлина, захворювання мутувало і в кров”, – розповідає мама хлопчика Наталія.

“Наразі знову шукаємо вихід у лікуванні, щоб припинити активне розповсюдження мікропухлинок. Пройшли велику кількість хіміотерапії. Та приймаємо таблетовану хімію. Арсену будуть капати Блазтер, кальціозамінник для заповнення дир у позвоночнику. Після чого буде проведена операція по взяттю біопсії з голови мікропухлинок та буде робитися ряд дороговартісних аналізів у лабораторії SSD. Після отриманих результатів будемо їхати до Києва для проходження ПЕТ КТ, тоді будемо вирішувати подальший план лікування.”, – повідомила мама Наталія.

Арсен власноруч виготовляє ароматичні свічки і так допомагає батькам збирати кошти на лікування. Аби придбати свічки потрібно написати мамі хлопчика у Фейсбук.

“Виготовленняи свічок зайнявся випадково, спочатку малював картини. Потім побачив в інтернеті, як виготовляються свічки і сказав, що теж буде нам допомагати у своєму лікуванні, адже: я дорослий і можу хоч чимось допомогти”, – каже мама Арсена.

Реквізити для переказу коштів:
Карта приват 4149 4991 4054 2174 Киричик Наталія Миколаївна