Новина

У Сарненському районі звільнився директор психлікарні

16:19, 18 Березня

зображення новини

Очільник психлікарні в селі Орлівка Сарненського району Микола Пахнюк звільнився. Про це повідомив голова обласної ради Сергій Кондрачук. Колишній директор обласного закладу пояснив своє рішення погіршенням здоров’я. Про це розповідає Суспільне.

Директора комунального закладу Обласна психіатрична лікарня села Орлівка звільнили з займаної посади розпорядженням голови облради. Директор сам написав заяву на звільнення.

Читайте також: Директор Острозької психлікарні звільнився після службового розслідування

“Я написав заяву про звільнення за погіршенням стану здоров’я. Іншого місця роботи поки не шукав. Буду відпочивати та лікуватися”, – зазначив Микола Пахнюк.

Сергій Кондрачук розповів, що не підписати цієї заяви на звільнення за згодою сторін не міг. Додав, що певні питання до роботи очільника у нього були так само, як і до колишнього очільника психлікарні в Острозі.

“А в якому закладі, де працює 200 чоловік, все ідеально? Кожен має свою думку”, – зазначив у коментарі колишній очільник психлікарні в Орлівці.

Нагадаємо, що нових очільників комунальних закладів обирають через конкурс. Рівненська облрада вже оголосила про початок формування конкурсної комісії.