Новина
У Рівному жалісливий хлопчик з собакою пішов з дому
14:36, 20 Жовтня

Без собаки — я нікуди не піду — повторював хлопчик патрульним.
Нетиповий виклик опрацьовувала вчора ввечері патрульна поліція Рівненської області. Рівнянка побачила в центрі міста неповнолітнього хлопчика з собакою без нагляду дорослих і викликала поліцію.
З’ясувалось, додому з собакою його не впустила мати.
— Він безпритульний, з нами жити не буде — почув малий на прохання забрати друга додому.
Тоді маленький рівнянин вирішив піти з дому зі своїм чотирилапим другом.
Не дочекались його цього дня і в школі.
Патрульні знайшли матір і спільними зусиллями вмовили хлопця повернутись додому. Тоді він змайстрував тимчасове житло у дворі разом з патрульними, а дідусь пообіцяв зробити дерев’яну будку для Джесі, так хлопчик назвав песика.
Малий лишив собаці свою кофту і Джесі залишилась чекати його у дворі…

