Новина
У Рівному запрошують на презентацію книги «Як українці зруйнували імперію зла»
11:44, 05 Червня

Олександр Зінченко презентує у Рівному книгу «Як українці зруйнували імперію зла». Подія відбудеться у п’ятницю, 7 червня, о 18:00 у малій конференц-залі готелю «Optima Collection Бергшлосс» (вул. Петра Могили, 14).
Під час презентації історик та журналіст Олександр Зінченко розповість, яким був шлях України до незалежності.
Олександр Зінченко – український публіцист, історик, журналіст та телеведучий. Автор книг «Година папуги. Українські сторінки Катині», «Польські олені, Обама та колективна пам’ять українців. Як подолати тяжіння минулого», «Війна і міф. Невідома Друга світова» та інших.
Олександр створив сценарії документальних серіалів «Колапс: як українці зруйнували Імперію Зла» і «Голодомор. Літописці».
У книзі автор поденно відтворив події 1991 року від того дня, коли Леоніду Кравчуку повідомили про можливий розпад СРСР й до того моменту, коли Україна здобула незалежність.
«Як українці зруйнували імперію зла» – це унікальне дослідження зі спогадами учасників і свідків здобуття незалежності, а також донедавна секретні документи ЦРУ і КДБ.
Презентація книги у Рівному відбудеться в межах проєкту інформаційного агентства Rayon.in.ua «Усний репортаж» за підтримки Internews Ukraine. Партнер заходу у Рівному – Рівненський центр «Соціальне партнерство».
Контактний номер організаторів: 097 876 42 15 (Іванна Антонюк).
