Новина

У Рівному визначили лауреата мистецької премії імені Косміаді

16:30, 26 Березня

зображення новини

24 березня, виповнилося 137 років від дня народження Георгія Косміаді – талановитого художника, який значну частину свого життя мешкав і творив у Рівному. Аби вшанувати пам’ять відомого земляка, щороку цього дня відбувається вручення творчої відзнаки його імені.

У Рівному відбулося урочисте вручення міської мистецької премії імені Георгія Косміаді в галузі образотворчого мистецтва. Цьогоріч премію отримала талановита рівненська художниця Вітрук Анна. Анна Вітрук — живописиця, засновниця і керівниця художньої студії “Євро-Арт” і волонтерка. У 2023 році вона отримала міську відзнаку в галузі образотворчого мистецтва імені Георгія Косміаді. Роботи Анни вражають своєю глибиною та майстерністю, а сьогодні вони особливо відгукуються українцям.Художниця любить працювати з дітьми, вона організовувала майстер-класи та виставки для дітей-переселенців.

У своїй колекції Анна Вітрук має близько 200 картин.

Зауважимо, що премія імені Георгія Косміаді є найвищою у місті відзнакою митців образотворчого мистецтва. Щорічно, починаючи з 2013 року, вона присуджується до дня народження видатного художника.
Нагороду отримують митці за видатні твори, які відзначаються високим професіоналізмом, глибоким розкриттям змісту та образів, якістю та майстерністю виконання.

Про це повідомляє Рівненська міська рада.