Новина

У Рівному викрили ще один гральний зал

12:34, 17 Лютого

зображення новини

15 лютого у Рівному викрили та припинили незаконну діяльність грального закладу.  Повідомляють на сайті Прокуратури Рівненської області.

В межах кримінального провадження Рівненською місцевою прокуратурою спільно з УСБУ в Рівненській області та слідчими Рівненського ВП  ГУНП в Рівненській області  було  проведено обшук в приміщенні, де надавалися послуги з азартних ігор. У результаті було вилучено 17 системних комп’ютерних блоків, 13 моніторів, 7 мобільних телефонів, незаконно здобутих грошових коштів на суму понад 22 тис. грн. та документацію, яка зафіксувала протиправну діяльність групи осіб.

Частину з учасників незаконної групи, а саме, двох осіб, було затримано в порядку ст. 208 КПК України і оголошено підозру за ч.1 ст. 203-2 КК України.

Наразі встановлюють інших осіб причетних до вчинення вказаного злочину та досудове слідство триває.

Нагадаємо, з  грудня 2019-го року уряд виключив можливість розповсюдження грального бізнесу під виглядом державних лотерей. Тому по усій території України масово закривають гральниі заклади та припинення їх діяльності .

Суспільне  повідормляє, що станом на 13 лютого в обласіт закрили 125 гральних закладів, вилучили понад пів тисячі одиниць грального обладнання та понад 800 тисяч гривень готівки. Крім того, розпочали 29 кримінальних проваджень.