Новина

У Рівному вогнеборці врятували двох дітей під час пожежі у будинку

13:25, 05 Червня

зображення новини

 04 червня о 23:10 на спецлінію “101” надійшло повідомлення про пожежу у багатоквартирному житловому будинку в м. Рівне по вул. Степана Бандери.

На місце виклику було направлено чергові відділення рятувальників рівненського гарнізону ДСНС. Прибувши за вказаною адресою рятувальники встановили, що горить сміття в підвальному приміщенні під сходинковою клітиною в одному з під’їздів п’ятиповерхового житлового будинку. Через сильне задимлення рятувальникам довелося працювати в апаратах захисту органів дихання та зору.

З квартири на п’ятому поверсі вогнеборці вивели на свіже повітря двох дітей (сестри). Дівчаток коли виводили на вулицю, вогнеборці дали кисневі маски, щоб діти не дихали продуктами горіння. Потому до повної ліквідації пожежі діти перебували у пожежному автомобілі під наглядом рятувальників. Також з четвертого поверху було виведено на свіже повітря ще четверо дорослих мешканців. О 23:23 пожежу було локалізовано, 23:23 ліквідовано. Жертв та постраждалих не має. Причина та збитки від пожежі встановлюються.

В Рівному вогнеборці врятували двох дітей під час пожежі у багатоквартирному житловому будинку

В Рівному вогнеборці врятували двох дітей під час пожежі у багатоквартирному житловому будинку04 червня о 23:10 на спецлінію "101" надійшло повідомлення про пожежу у багатоквартирному житловому будинку в м. Рівне по вул. С.Бандери.На місце виклику було направлено чергові відділення рятувальників рівненського гарнізону ДСНС. Прибувши за вказаною адресою рятувальники встановили, що горить сміття в підвальному приміщенні під сходинковою клітиною в одному з під'їздів п’ятиповерхового житлового будинку. Через сильне задимлення рятувальникам довелося працювати в апаратах захисту органів дихання та зору. З квартири на п'ятому поверсі вогнеборці вивели на свіже повітря двох дітей (сестри). Дівчаток коли виводили на вулицю, вогнеборці дали кисневі маски, щоб діти не дихали продуктами горіння. Потому до повної ліквідації пожежі діти перебували у пожежному автомобілі під наглядом рятувальників. Також з четвертого поверху було виведено на свіже повітря ще четверо дорослих мешканців. О 23:23 пожежу було локалізовано, 23:23 ліквідовано. Жертв та постраждалих не має. Причина та збитки від пожежі встановлюються.Від ГУ ДСНС були залучені 4 одиниці техніки та 16 вогнеборців.

Опубліковано Головне управління ДСНС у Рівненській області Пʼятниця, 5 червня 2020 р.

Від ГУ ДСНС були залучені 4 одиниці техніки та 16 вогнеборців.