Новина

У Рівному відбувся фестиваль «СУП-культура»

12:49, 08 Жовтня

Літературно-мистецький фестиваль для творчої молоді «СУП-культура»  відбувався у Рівному упродовж двох днів, 4 – 5 жовтня. Вкотре захід організовує Рівненська організація Національної спілки письменників України під головуванням Ірина Баковецької-Рачковської.

У межах фестивалю у бібліотеці-філії району Золотієв в літературній резиденції «LitHouse» 4 жовтня в відбулася цікава зустріч місцевих письменників, працівників та відвідувачів бібліотеки з українською дитячою письменницею, журналістскою, перекладачем, громадським діячем, головним редактором дитячого журналу «КРИЛАТІ» Тетяною Винник.

Окрім того відбулися різноманітні зустрічі з творчими людьми  на різних локаціях.  Зокрема з українськими письменниками з Волині Ольгою Ляснюк та Еліною Форманюк, дніпрянками Ольгою Рєпіною, Еліною Заржицькою, рівнянками Оленою Медведєвою, Валентиною Люліч, Іриною Одерако, бардом із Рокитного Олегом Мосаковським та поляком Адамом Мареком.

Завершили фестиваль гала-концертом учасників культурного заходу на малій сцені Рівненського обласного музично-драматичного театру.

У Рівному пройшов фестиваль для молоді СУП-культура

У Рівному пройшов фестиваль для молоді СУП-культура

Опубліковано ТРК "Ритм" Понеділок, 7 жовтня 2019 р.