Новина
У Рівному вакциновано 23% мешканців
14:57, 26 Жовтня

В Рівному 23% мешканців отримали першу дозу вакцини. Про це повідомили в Рівненській міській раді.
Якщо говорити про повний курс щеплень, то ситуація ще гірша. Адже цей відсоток становить – 17,5.
За останні два дні динаміка проведення вакцинації значно зросла. Статистика каже, що за останню добу вакциновано майже тисячу мешканців. У місті є достатня кількість пунктів вакцинації, щоб усі охочі змогли щепитися.
-Рівняни мають зрозуміти, що ресурси наших опорних лікарень не безмежні. Медичні працівники працюють на межі людських можливостей. Буквально вранці хворий з діагнозом COVID-19 помер прямо в кареті швидкої допомоги, – говорить заступник міського голови Рівного Юрій Поліщук. – Новий штам вірусу є агресивним. Ним хворіють і помирають навіть молоді люди. То ж зараз найголовніше – спростовувати усі міфи, які поширюють щодо вакцинації. Адже від нас залежить, скільки наша область та місто будуть перебувати в «червоній зоні» карантинних обмежень.
