Новина

У Рівному в парку Шевченка висадять алею сакур

17:14, 31 Березня

зображення новини

До Міжнародного проекту озеленення “Greening Рlanet” долучається і Рівне. Його мета – висадити 1 млн дерев за 1 день у 100 країнах світу.

“Це найкращий іміджевий проект для нашої країни. Адже це показує нашу єдність та бажання змінити екологію кожного окремого міста та усієї планети”, – говорить ініціатор глобальної екоініціативи «озеленення планети», президент міжнародного клубу Business WOMAN Club Ганна Крисюк.

Рівне повинно стати ще більш зеленим містом, впенений міський голова Олександр Третяк. А такі проекти – це можливість показати нашу єдність та бажання покращити екологічний стан нашого міста та усієї планети.

“У 2020-ому році ми висадили 200 тисяч дерев, а цього року плануємо перевершити цей результат. У нас знову будуть волонтери, які будуть висаджувати дерева у лісництвах. А також усі бажаючі можуть висадити дерева на приватних ділянках, біля своїх будинків та відзначити їх на сайті Greening planet”, – пояснює організатор проекту на Рівненщині Ірина Теслюк.

Трест зеленого господарства міста також активно підключається до ініціативи “Озеленення планети”, адже саме вони знають, де у місті є ділянки, які просто необхідно озеленити. А також далі саме вони займаються доглядом за усіма зеленими насадженнями.