Новина

У Рівному судитимуть ексначальника МіськШЕУ

11:53, 07 Жовтня

зображення новини

У Рівному судитимуть колишнього начальника міського шляхово-експлуатаційного підприємства Віктора Климука. Про це повідомляє Рівне.медіа.

Обвинувальний акт за фактом розтрати ним чужого майна, шляхом зловживання своїм службовим становищем у великих розмірах та службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України) скеровано до суду.