Новина

У Рівному судять організаторів будівельної афери

13:32, 09 Серпня

зображення новини

У Рівному повідомлено про нову підозру власнику та директору товариства за фактом заволодіння та розтрати коштів громадян.

Про це повідомляє Рівненська обласна прокуратура.

Так, в ході слідства зібрано достатньо доказів для нової підозри кінцевому бенефіціарному власнику товариства, який діючи за попередньою змовою з директором цього ж товариства, упродовж 2018-2020 років уклали з 37 громадянами договори купівлі–продажу майнових прав на квартири в житловому комплексі на території м. Рівне.

Підозрювані одержали від них особисто або на банківські рахунки товариства понад 16,5 млн грн, однак замість того, щоб вкласти їх у будівництво нерухомості і виконати умови договорів, частиною коштів заволоділи, а ще частину розтратили та легалізували незаконно отримані доходи.

Нагадаємо, що на початку липня Рівненським міським судом підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту у нічний час доби із застосування електронного засобу контролю. Прокуратура, не погоджуючись з вказаними рішеннями суду, оскаржила його в апеляційному суді.

8 серпня Рівненський апеляційний суд змінив одному з підозрюваних запобіжний захід на тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі близько 1 млн грн. Судовий розгляду іншої апеляційної скарги ще триває.