Новина

У Рівному розкрили схему в’їзду емігрантів в Україну

16:18, 23 Березня

зображення новини

У Рівному судитимуть працівників та студента рівненського вишу, які налагодили канал незаконного в’їзду громадян Туркменістану до України.

Про це повідомляє Рівненська обласна прокуратура.

Рівненські прокурори скерували до суду справу стосовно двох працівників та студента одного з рівненських ВНЗ, яких звинувачують за незаконне переправлення іноземців через державний кордон України.

Відомо, що начальник та провідний фахівець одного з підрозділів навчального закладу за попередньою змовою, упродовж липня-серпня 2021 року, та за пособництва студента-іноземця, виготовили запрошення 13 громадянам Туркменістану на навчання в університеті.

При цьому вони достовірно знали, що запрошені не мають наміру навчатись у виші, проте сприяли їм у незаконному перетині державного кордону України.

Крім того, встановлено також, що цей же начальник відділу одержав 2200 доларів США хабаря від іноземних студентів за вплив на професорсько-викладацький склад, голову та членів екзаменаційної комісії.

Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.