Новина

У Рівному провели ярмарок «Благо твори», присвячений чотирилапим

15:08, 03 Жовтня

зображення новини

Вчора, 2 жовтня, на території Парку Молоді у Рівному провели благодійний ярмарок «Благо твори», присвячений 10-річчю  Центру Стерилізації. Рівне. Також організатором ярмарку була і Громадська організація “Під Егідою”.Рівняни мали можливість поспілкуватись з тваринами-вихованцями Центру Стерилізації, а також почути історії господарів чотирилапих, яких взяли на своє утримання небайдужі.

На благодійному ярмарку провели майстер-класи , продавали вироби з кераміки, солодощі (не лише для людей,а й хвостатих друзів).За словами майстрині Центру Стерилізації Тамари Сиротинської, такі заходи необхідні нашому місту:

«Попри війну у Рівному багато добрих людей, які з усіх сил намагаються допомагати безпритульним тваринам. Долаючи жорстокість та байдужість, рівняни – волонтери, завжди показують любов до тварин та популяризують гуманне до них ставлення. Особливо радує те, що молоде покоління не байдуже до братів наших менших і завжди із задоволенням долучається до подібних акцій. Вкотре хочу висловити щирі слова вдячності ГО «Під егідою» та дівчатам волонтерам, які неабияк допомагають нашому Центру». Не зважаючи на дощову погоду свято вдалося на славу. Про це повідомили на сторінці КАТП 1728.