Новина

У Рівному пропонують спорудити сміттєпереробний комплекс

10:11, 02 Квітня

зображення новини

Термін експлуатації Рівненського сміттєвого полігону завершується у 2028 році. Щоб не допустити сміттєвий колапс до Рівного запросили потенційних інвесторів, які займаються будівництвом сміттєпереробних станцій, повідомляє Рівненська міська рада.
Компанія “Sater” пропонує спорудити у Рівному сортувальний комплекс і ТЕЦ, яка працюватиме на біомасі. За словами її представників, поява такого комплексу дасть можливість розв’язати проблему утилізації та перероблення відходів. Інвестори гарантують додаткові робочі місця, покращення екологічної ситуації, а також сплату податків у місцевий бюджет.

“Спеціалісти відділу екології детально вивчили запропонований проєкт. Визначили потенційні переваги та ризики для міста. Серед переваг – зменшення об’ємів захоронених відходів. Також запланована зустріч із представниками громадськості, які фахово розуміються у цьому питанні. Вони зможуть дати свою оцінку та бачення щодо побудови сортувального комплексу з подальшим виробленням електроенергії за зеленим тарифом”, – зазначив профільний заступник міського голови Рівного Ігор Кречкевич.