Новина

У Рівному продовжують збирати кошти для видання книги онкохворої дівчинки

15:10, 28 Січня

зображення новини

Марійка Колесник у свої 11 років дізналась про те, що у неї рак головного мозку (пілоцитарна астроцитома). Після цього одразу була прооперована в Київському інституті нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова та почала проходити курс хіміотерапії у Рівненській обласній дитячій лікарні. Під час карантину вона написала книгу казок “Диво”. Вона про силу, характер, сумніви, віру та мрії онкохворої дитини.

Читайте також: Важкохвора 12-річна дівчинка з Рівненщини написала книгу казок

Нині продовжують збирають кошти на видання нової книжки Марійки Колеснік “Друге диво”.

Ось кілька цитат із її нової книги:

“Вона не ворог і не конкурент. Не садист і не вбивця. Не куля і не смерть. Лише онколонічне захворювання на ім‘я рак. Рак головного мозку. А тепер забудьте! Назавжди забудьте ті три літери, які я щойно озвучила. Хвороба як хвороба. Біль як біль. Терпіння як… вітер. Витривалість – як дикий час”.

“Я не відчувала холоду. Інколи мені здається, що я не знаю, що таке холод взагалі, бо воюю з болем. А коли ти перебуваєш у вирі боротьби, тобі спекотно. Тому зніміть із мене одну ковдру!”.

“Красиве божевілля існує. І потворна краса теж є. І нескінченна розмова з собою. Бо я є й належу собі. І ніхто не посміє забрати мене в мене самої. Нехай лише спробує! Буде мати справу з моїм характером”.

“Не варто здаватися навіть тоді, коли немає сили на боротьбу – будь-яку й будь з ким. Бо коли зникає сила, ще залишаєшся ти”.

Кожен може долучитися до цієї благодійної справи – кошти переказуйте на картку мами Людмили Колеснік у ПриватБанку
5168 7573 8399 5091 та інформуйте Вікторію Івченко, пані Олену або ж Ангеліну Любас про свої перекази.