Новина

У Рівному презентують книгу вимушено переселених дітей про війну

12:34, 10 Серпня

зображення новини

Завтра, 11 серпня, у Рівному презентують збірку історій дітей, які переїхали до нашого міста під час війни. Книга має назву “Переселені сонечка”.

Про це повідомила Голова ГО «Центр креативу» Олена Медведєва.

“18 юних авторів із різних міст України написали власні історії про війну та перемогу. Діти, які вимушено залишили власні домівки в Авдіївці, Попасній, Маріуполі, Бучі, Чернігові, Херсоні й інших містах і селах України, знайшли сьогодні прихисток на Рівненщині.

Цю книгу вони присвятили кожному воїну ЗСУ. І вже тисяча примірників «Переселених сонечок» передана нашим захисникам на фронт. Загальний наклад видання становить 6000 примірників.

На презентації відбудеться благодійний продаж книг «Переселені сонечка» та декоративних «чарівних паличок» (дітвора їх виготовила власноруч), кошти з якого юні митці перекажуть на потреби ЗСУ.

Чекаємо вас 11 серпня об 11:00 за адресою: м. Рівне, вул. Словацького, 9. В актовій залі готелю «Оптіма» збереться велика кількість маленьких сонечок”.

Проєкт «Переселені сонечка» реалізовано ГО «Центр креативу» та ГО «Носителі миру», Письменницькою робітнею «Оповідач» за фінансової підтримки ТМ «Рум‘янець».