Новина

У Рівному презентували альманах учасника Революції Гідності Тараса БІЛЬЧУКА

12:38, 15 Жовтня

зображення новини

У неділю, 13 жовтня, у Рівненській центральній міській бібліотеці презентували альманах «Повстанська ватра». Саме над цією книгою, яка зібрала в собі твори талановитих митців, починав працювати в останні місяці свого земного життя Тарас Більчук.

У заході взяли участь автори, чиї твори увійшли до альманаху, на чолі з головою Спілки письменників Рівненщини Іриною Баковецькою, сестрою Тараса Більчука Наталією, його друзями та громадськістю.

Художник, громадський діяч, Тарас Більчук уродженець села Коршів Здолбунівського району був активним учасником Революції гідності. Він переживши перший розгін 30 листопада і події 18 лютого. В наслідок побиття беркутом дістав струс мозку і перелом черепної кістки.

У серпня 2017 року раптово помер після інсульту. Посмертно нагороджений Орденом Героїв Небесної Сотні за громадянську мужність, патріотизм, відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському.

Про презентацію альманаху на своїй сторінці розповів один із ініціаторів проекту видання альманаху, колишній голова Здолбунівської районної адміністрації Сергій Кондрачук.

Ще один розпочатий раніше проект сьогодні можу вважати реалізованим. І цей проект не абиякий. Його ініціатором є наш…

Опубліковано Сергієм Кондрачуком Неділя, 13 жовтня 2019 р.