Учора вночі, 17 жовтня близько 23.00 год., на центральному автовокзалі сталася масова бійка.
Відео з місця пригоди опублікували у спільноті “Рівне оперативне” в соціальній мережі Instagram.
Згодом, нетверезі чоловіки намагалися сісти у маршрутку Рівне-Корець, однак пасажири маршрутки були проти цього, адже зловмисники поводилися дуже агресивно. Зав’язалася бійка, у якій тілесні ушкодження отримав поліцейський.
Також, правоохоронці розповідають, що була спроба угону маршрутки, адже один із нетверезих чоловік виштовхав водія та сам сів за кермо, і намагався поїхати з місця пригоди.
Усіх дебоширів наразі затримано і вони перебувають у поліцейському відділку. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за фактом непокори представнику правоохоронного органу та нанесення тілесних ушкоджень поліцейському.

