Новина

У Рівному оголосили конкурс на оформлення вітрин і фасадів

12:08, 25 Листопада

зображення новини

У Рівному оголосили конкурс “Настрій міста: Різдво”. Його організують вперше, щоб створити святкову атмосферу на різдвяно-новорічний період, пояснила директорка “Агенції розвитку Рівного” Олена Хмельник. Про це розповідає Суспільне.

Для участі в конкурсі “Настрій міста: Різдво” потрібно по-святковому задекорувати вітрину, фасад будинку чи оформити прибудинкову територію.

Ми рекомендуємо, щоб це справді було тематично, композиція містила певний зміст, ідею. Рекомендуємо до використання в оформленні екологічні матеріали й не шкодили довкіллю. Оголошення переможців відбудеться 25 грудня біля головної ялинки міста на майдані. В тому числі переможці будуть нагороджені цінними подарунками та відзнаками“, – розповіла Олена Хмельник.

Конкурс триватиме з 1 до 19 грудня включно. Участь, зі слів організаторки, можуть брати усі торгово-розважальні заклади Рівного та Квасилова, ОСББ, виші, школи, садочки та мешканці приватних будинків.

Оцінюватимуть фото різдвяних екстер’єрів, як професійне журі, так і самі рівняни онлайн. Світлини розмістять на сторінці Рівнеради у Facebook.