Новина

У Рівному на городищі Оствиця відбувся фестиваль салютів

10:57, 18 Серпня

зображення новини

Вчора, 17 серпня, у Рівному на городищі Оствиця відбувся фестиваль салютів.

Безперервні залпи тривали 40 хвилин. Організатори використовували продукцію, яку лише один раз запускали в Китаї.

Як повідомив рівненський журналіст Олексій Бухало, подивитися на унікальне свято приїхали піротехніки з інших міст України, щоб у перспективі замовити продукцію.

Феєрверками керували за допомогою радіоуправління з берега. Установки із салютами були розміщені на плоту серед озера. Серія останніх залпів коштує 10 тисяч гривень – 750 за один.

Організатор Павло Дмитришин пояснив, що під час заходу збирали гроші на бензопилу і дизельний генератор для 56 артилерійської маріупольської бригади.

Фестиваль салютів у Рівному на городищі Оствиця – 40 хвилин безперервних залпів. Продукція, яку лише один раз запускали в Китаї. Подивитися на унікальне свято приїхали піротехніки з інших міст України, щоб у перспективі замовити продукцію. Феєрверками керують за допомогою радіоуправління з берега. Установки із салютами розміщені на плоту серед озера. Серія останніх залпів коштує 10 тисяч гривень – 750 за один. Фестиваль безкоштовний. Втім організатор Павло Дмитришин пояснив, що гроші збиратимуть на бензопилу і дизельний генератор для 56 артилерійська маріупольської бригади.

Опубліковано Олексієм Бухалом Понеділок, 17 серпня 2020 р.