Новина

У Рівному мер вдруге звільнив керівницю ЦНАПу

12:04, 03 Серпня

зображення новини

Міський голова Рівного Олександр Третяк 1-го серпня вдруге звільнив Наталію Хомич з посади директорки ЦНАПу. Цю інформацію вона підтвердила у коментарі Суспільному.

На посаді, вигравши суд, вона поновилася навесні 2022 року. 30 червня та 23 вересня 2021 року міський голова Рівного двічі підписував розпорядження про проведення службового розслідування стосовно начальниці ЦНАПу Наталії Хомич. А у жовтні звільнив її із займаної посади.

Наталія Хомич таке рішення оскаржила у суді й 13 травня 2022 року, після рішення суду, міський голова Рівного поновив її на посаді.

Звільнена вдруге

Рішення суду першої інстанції про поновлення Наталії Хомич на посаді директорки ЦНАПу представники міської ради оскаржили в апеляційному суді. 27 липня Восьмий апеляційний адміністративний суд Львова апеляцію Рівненської міської ради задовільнив.

“Це рішення приймалося без мене. Я навіть ще не отримала на руки повного тексту цього рішення. У суботу, 30 липня, у передбачений законом строк я одразу подала відозву на апеляційну скаргу Рівненської міської ради до того ж Восьмого апеляційного адміністративного суду Львова. Чи збираюся я подавати касацію? Так. Коли я отримаю повний текст рішення і зрозумію мотиви суду — готуватиму касацію” — розповіла Суспільному Наталія Хомич.

В пресслужбі мерії за коментарем із цього приводу порадили звертатись до заступника міського голови з економічних питань Ігоря Кречкевича. Журналісти намагаються отримати цей коментар, однак поки на зв’язок посадовець не вийшов, розповіли у Суспільному.