Новина

У Рівному для дітей та батьків працює безкоштовний простір “Спільно”

15:15, 26 Травня

зображення новини

У Рівному запрацював новий простір для діток та батьків – Точка “Спільно”, яка знаходиться у місті Рівне за адресою Чорновола 74.  У дитячій Точці «Спільно» на вас чекають: інтерактивні ігри, майстер-класи з рукоділля, ігрові зони, лекторії та презентації.

Ці дитячі простори створені, аби допомогти дітям у подоланні тривог та стресів війни. Тут діти можуть проводити радісний та безтурботний час разом зі своїми однолітками. Завдяки іграм, майстер-класам та виставам, які проходять мало не щодня, на дитячих точках «Спільно» відтворюється атмосфера звичного життя для дітей. Тут малеча може брати участь у різноманітних розвивальних іграх, читати книжки та взаємодіяти зі своїми однолітками.Окрім того, дитячі точки «Спільно» пропонують різноманітні безкоштовні послуги з розвитку і дозвілля малечі, а задля підтримки їхніх батьків організована можливість пройти медичний огляд чи отримати консультацію психолога. Батьки також можуть звернутись на гарячу лінію «Спільно» за допомогою та додатковою інформацією, зокрема й за перенаправленням до спеціалізованої медичної допомоги та соціальних послуг.

Можна підписатися на телеграм-канал Точки «Спільно», щоб бачити розклад майстер-класів та лекцій для Вас та Ваших дітей: https://t.me/spilno_unicef_rivne

Також можна отримати консультацію психолога, юриста та сімейного лікаря, які періодично будуть надавати свої послуги для ВПО.

Про це повідомила Рівненська міська рада.