Новина

У Рівному чоловік хотів стрибнути з мосту

15:11, 23 Серпня

зображення новини

У Рівному на вулиці Соборній чоловік намагався стрибнути з мосту. На щастя поліція прибула вчасно, тож трагедії не сталося.

З’ясувалося, що молодик був з ознаками алкогольного сп’яніння. Він стояв хитаючись на краю поручня мосту. Тож патрульні швидко зреагували і почали діяти, аби той не стрибнув вниз.

Молодший лейтенант поліції Андрій Михалочко почав розмову з хлопцем, тим часом його напарник молодший лейтенант Ярослав Круть, непомітно підбіг позаду і схопив громадянина за одяг та повалив його на землю.

22-річного чоловіка передали медикам, які його ушпиталили.

Детальніше у  відео патрульної поліції

"Чоловік має намір стрибнути з мосту!" — пролунало по рації й найближчий екіпаж був за лічені хвилини на місці подіїМолодий чоловік з ознаками алкогольного сп'яніння стояв хитаючись на краю поручня мосту на вулиці Соборній. Тепер головне було відвернути його увагу, щоб не сталось непоправне. Молодший поліції лейтенант Андрій Михалочко почав розпитувати хлопця та розважати хлопця розмовами, а тим часом його напарник молодший лейтенант поліції Ярослав Круть, непомітно підбігши до нього позаду, зміг схопити громадянина за одяг та повалити його на землю.22-річного чоловіка передали медикам, які його ушпиталили.Як це було детальніше — в нашому відео 👇

Опубліковано Патрульна поліція Рівненської області Неділя, 23 серпня 2020 р.