Новина

У Рівненському університеті відбулася Міжнародна конференція

09:43, 11 Жовтня

зображення новини

Впродовж  минулого тижня у Рівненському національному університеті водного господарства та природокористування  відбувалась Міжнародна науково-практична конференція  “Архітектура, освіта і наука в Україні і світі: досвід і перспективи розвитку”, присвячена 50-річчю архітектурної освіти в НУВГП. Делегації з 23 університетів України та ВНЗ з Республіки Білорусь взяли участь у відкритті  Міжнародної конференції та пленарному засіданні.

В рамках заходу  було заплановано проведення власне самої конференції та Всеукраїнського огляду-конкурсу дипломних проектів випускників архітектурних та мистецьких спеціальностей закладів вищої освіти України. Ще однією важливою подією стало проведення Міжнародного студентського конкурсу “Rivne Revital 2019”.

На огляді-конкурсі  дипломних проектів випускників архітектурних і художніх спеціальностей були представлені роботи випускників 28 закладів вищої освіти, зокрема,  й закордонних: з Азербайджану, Лівану і Білорусі. Всього представлено 337 дипломних робіт.

Для Міжнародного  студентського конкурсу “RIVNE REVITAL 2019”,  конкурсантам необхідно було презентувати урбаністичні та архітектурно- дизайнерські проекти реконструкції кварталу забудови центральної частини м. Рівне в периметрі вулиць Соборна, Чорновола, Драгоманова, 16 Липня та розробити багатофункціональний молодіжний культурно-дозвіллєвий комплекс та центр ділової активності. Свої роботи представили 26 учасників:  студенти з університетів Києва, Івано-Франківська, Львова, Одеси, Харкова, Полтави, Рівного (НУВГП) та Бейруту (Ліван).

Переможців було визначено у трьох номінаціях: кращий урбаністичний, кращий архітектурний, кращий дизайнерський проект. Рішенням журі кожен з переможців отримає по 15 тисяч гривень від спонсорів – групи компаній «РЕНОМЕ» (м.Рівне). А спеціальними призами та відзнаками нагородили учасників заступник міського голови  Віталій Герман, керівник управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій Сергій Гемберг, компанія «ДахТрейд» та ТОВ «А-2».