Новина

У Рівненському районі поліцейські громади затримали п’яного водія

16:47, 29 Червня

зображення новини

Близько 22 години у суботу, 27 червня, під час патрулювання на вулиці Робітничій у селі Хотин у поле зору поліцейських офіцерів громади потрапив мопед «Vіper». Водій не увімкнув покажчик повороту під час виконання відповідного маневру, а також керував транспортним засобом без мотошолома, чим порушував частину 2 статті 122 та частину 5 статті 121 Кодексу України про Адміністративні правопорушення. Повідомляють на сторінці Поліцейський офіцер громади в Рівненській області.

Під час спілкування із мопедистом поліцейські виявили, що за зовнішніми ознаками 27-річний житель села Решуцьк Рівненського району може перебувати у стані алкогольного сп’яніння. Втім, від проходження освідування у присутності свідків чоловік відмовився. Тож, після роз’яснень, відносно кермувальника мопеда було складено адміністративний протокол за статтею 130 КУпАП за відмову проходити огляд на визначення стану алкогольного сп’яніння.

Крім того, до адміністративної відповідальності 27-річного правопорушника поліцейські офіцери громади притягнули також за керування транспортним засобом із технічним несправностями, без номерного знаку, без реєстраційних документів на мопед та без посвідчення водія.