Новина

У Рівненському гарнізоні військових частували запашними пасками

13:16, 03 Травня

зображення новини

Великдень — свято над святами, воскресіння нашого Спасителя.

В одній з військових частин оперативного командування «Захід» відбулося освячення пасок, крашанок і традиційних страв святкового столу, щоб і солдати відчули Божу благодать. Про це повідомляє інформагентство “АрміяІнформ”.

Наразі тут строковики. Більшість офіцерів і контрактників цієї військової частини виконують завдання у складі операції Об’єднаних сил.

Тут добре годують не тільки на свята. Кухарі завжди стараються, готують по-домашньому.

Паски вдалися на славу. Підсмажені, рум’яні, жовтенькі, гарні, а зверху — глазуровані. Випечені вони за домашнім рецептом. Крашанки робили тут за давньою українською традицією з використанням природного барвника — цибулевого лушпиння, — розповідає кухар-інструктор військової їдальні Оксана.

Олександр Перенчук родом із Кропивницького в армії близько пів року. Його родина не святкує Великдень. Саме тут він дізнався чимало цікавого про християнські традиції.

Строковик Андрій Ступнюк родом з Луцька. Хлопець служить уже майже рік. Каже, тут все як удома: «Командири зробили все можливе, аби ми, як справжні християни, відчули свято за пасхальним столом та за спільної молитви».