Новина

У пошуках ягід: на Рівненщині дві бабусі ледь не загинули в болі

11:15, 06 Жовтня

зображення новини

У суботу, 5 жовтня близько о 19:00 на поліцію та рятувальників повідомили про зникнення в лісовому масиві «Урочище Рожки» смт Клесів Сарненського району двох мешканок міста Сарни.  69-ти та 70-річні жінки ще вдень пішли до лісу збирати журавлину і не повернулися додому. Родичі забили на сполох і звернулися по допомогу.

Одразу було сформовано дві пошукові групи з рятувальників та поліцейських. Пошуки продовжувалися до четвертої години ранку. Близько 4-ї ранку одна із пошукових груп виявила двох жінок далеко від місця їхнього зникнення в болотистій місцевості.

Врятованих вивели із небезпечної лісової зони, дали теплий одяг, напоїли гарячим чаєм та розвезли по домівкам.

Як згодом розповіли жінки, вони і не помітили, як опинилися в болотисті місцевості. Шукати дорогу додому через болото було страшно, щоб не втонути. Тому вирішили чекати допомоги на місці. На щастя дана історія закінчилася позитивно.

Рятувальники закликають громадян які планують їхати збирати гриби чи ягоди бути дуже обережними. Якщо не знаєте місця то краще далеко у ліс не заходити. Завжди майте при собі заряджений мобільний телефон. Тепло одягніться та взуйтеся. Беріть із термос із гарячим чаєм. Якщо заблукали негайно повідомляйте на номери «101» чи «102».

Порятунок двох бабусь, що заблукали у лісі в сарненському районі

Відео щасливого порятунку двох жінок, що заблукали в лісовому масиві "Урочище Рожки" смт Клесів Сарненського району. Рятувальники з поліцейськими цілу ніч шукали зниклих. Врятованих жінок виявили в болотистій місцевості. Спецоперація по порятунку виявилася вдалою.

Опубліковано Головне управління ДСНС у Рівненській області Неділя, 6 жовтня 2019 р.