Новина

У пологовому будинку Дубна оновили обладнання

13:37, 28 Січня

зображення новини
27 січня відбулось відкриття оновленого приймального покою Дубенського пологового будинку. У відкритті взяли участь міський голова Василь Антонюк, начальник відділу охорони здоров’я міської ради Василь Круцик, директор КНП «Пологовий будинок» Дубенської міської ради Ростислав Андрощук та заступник директора КНП «Пологовий будинок» Дубенської міської ради Ольга Коцюба. Про це повідомляє Район.Дубно з посиланням на сторінку Дубно – влада – онлайн у Facebook.

У приймальному покої замінили двері та вікна, зробили косметичний ремонт. На ці роботи з бюджету міста виділили 200 тисяч гривень.

Також керівники медичного закладу презентували лапароскопічне обладнання – лапароскопічну стінку та гістерорезектоскоп, нещодавно придбане для гінекологічного відділення за кошти бюджету міста у розмірі 2 мільйони 980 тисяч гривень.

Лише за два дні з початку його використання, 24-25 січня, лікарями гінекологічного відділення під керівництвом доктора медичних наук, професора Тернопільського державного медичного університету імені І.Я.Горбачевського Алли Бойчук провели сім операцій.

Це лапароскопічне обладнання дозволяє проводити складні операційні втручання максимально швидко та безпечно для пацієнта – мінімізує ступінь травмування тканин, значно скорочує час оперативного втручання та період реабілітації, зменшує ризик виникнення післяопераційних