Новина

У Млинові презентували книгу про загиблих на сході України героїв-земляків

16:55, 04 Лютого

зображення новини

У четвер, 4 лютого, у Млинівській територіальній громаді відбулась презентація видання “За Україну полягли…”. Книга присвячена пам’яті захисників, які загинули на сході України в російсько-українській війні. Про це розповідають на сторінці Рівненської ОДА.

“Торік у травні я спілкувався із мамою загиблого воїна АТО із Млинова Олексія Кірися. Тоді пані Лідія розповіла мені про плани патріотів Млинівщини випустити книгу пам’яті про їхніх полеглих у боях на сході України земляків. В тому числі і про її сина… І ось, минув уже рік, і вже сьогодні я тримаю цю Книгу в руках. Приємно, що Млинів вміє шанувати, цінувати та пам’ятати своїх героїв”, – розповів під час презентації голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.


У виданні йдеться про героїв-земляків – Максима Ляшука з Острожця, Юрія Іткалюка з Вовнич, Петра Полицяка з Борбина, Романа Галаса та Олексія Кірися з Млинова, Руслана Кондратюка з Війниці. Окрім цього, у книзі є поетичні твори, присвячені захисникам України.

“Видання “За Україну полягли…” присвячене пам’яті лицарів з Млинівщини, які загинули на сході України. Пам’ятаймо наших захисників – живих і полеглих, й дякуймо за їхній подвиг. Також щира подяка тим, хто долучився до створення цієї особливої книги. Зокрема, висловлюю слова вдячності Віталію Ковалю, за фінансову підтримку”, – зазначив автор книги Віталій Тарасюк.