Новина

У міського голови Рівного з‘явилася позаштатна радниця з медичних питань

12:43, 20 Лютого

зображення новини

На офіційній фейсбук-сторінці Рівненської міської ради  у п’ятницю, 19 лютого, повідомили про призначення нової позаштатної радниці міського голови – Тетяни Воронцової.

Вона буде позаштатною радницею з медичних питань, адже має чималий досвід у галузі медицини.

Також читайте: Волонтерка ТЕТЯНА ВОРОНЦОВА: ціла спільнота має бути навчена рятувати життя

Зокрема:  з 2014 року проводила навчання мобілізованим бійцям з тактичної медицини;  у 2015 році заснувала ГО «Рівне ТАКМЕД»; є інструкторкою та директоркою курсу «Базова підтримка життя» Європейської ради реанімації у Рівненській області; представляє компанію Sanofi-Aventis Ukraine Рівненської та Тернопільської областей; одна з ініціаторів впровадження шкільного гуртка «Умій рятувати життя». Відтак, Рівне – єдине місто в Україні, де з 1 жовтня 2019 року, в освітніх закладах системно діє цей напрямок; авторка двох проектів, які перемогли у фінансуванні в рамках громадського бюджету Рівного, а саме: створення інсультного центру на базі Рівненської центральної міської лікарні, а також створення реабілітаційного відділення в ІЦ.

“Основні завдання позаштатної радниці з медичних питань Тетяни Воронцової полягають в тому, щоб зробити нашу громаду безпечною, щоб кожен житель вмів правильно надавати домедичну допомогу. Також Тетяна Воронцва підтримує реформування галузі охорони здоров’я та прагне, щоб наші медики залишалися працювати у Рівному, а не виїжджали за кордон”. – йдеться у дописі.