Новина

У лікарні на Рівненщині – новий керівник

17:52, 21 Липня

зображення новини

У Дубровицьку центральну районну лікарню, що на Рівненщині, призначили нового директора.

Ним став завідувач відділення анестезіології цього ж медзакладу Руслан Бовгиря (на фото- крайній зліва).Як повідомляють у Рівне Медіа, його кандидатуру затвердили нещодавно на сесії Дубровицької райради – за нього проголосувало 27 депутатів, що склало більшість.

Контракт із новим керівником уклали на 5 років.