Новина

У Києві представили “Весілля Рівненського Полісся”

13:04, 19 Вересня

зображення новини

17 вересня, у Національному музеї народної архітектури та побуту України, що у Києві, презентували виставку “Весілля Рівненського Полісся”. Відвідувачі побачили обряд сватання, наряжання молодої, злучання свічок, ділення короваю. А після цього – пройшов майстер-клас з весільного поліського танцю.

“Осінь весільна” просто неба зачарувала киян та гостей столиці, повідомили в Управлінні культури та туризму Рівненської ОДА.Експозицію весільної атрибутики представляють у церкві із села Кисоричі до 30 жовтня.

На ній представлені автентичні предмети та роботи сучасних майстрів. Доповнюють виставку репродукції старовинних весільних фото з Рівненського Полісся.Демонстрація весільного обряду проходила у супроводі автентичних пісень з поліськими танцями у виконанні Народного аматорського фольклорного жіночого ансамблю “Берегиня” (с. Городець Рівненської області) та фольклорного гурту “Горина” (м. Рівне).Також там відбулася конференція Клубу івенторів на тему “Нова культура весілля. Минуле та сучасність. Весілля – трансформація”.