Новина

«У кожного своя зброя»: у Рівненській бібліотеці відбувся мистецький захід

11:58, 25 Листопада

зображення новини

24 листопада у Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбувся літературно-мистецький вернісаж «У кожного своя зброя» з Тамарою Бацмай – рівненською дитячою письменницею, членкинею Національної спілки журналістів. Про це повідомляють у молодіжці.

На захід завітали студенти Рівненського коледжу економіки та бізнесу, викладачі, друзі та всі охочі.

Присутні познайомились із творчістю авторки дитячих книг з серії «Світ навколо нас», яка користується величезним попитом у лікарів-логопедів для виправлення мовних дефектів у дітей.
В процесі спілкування з пані Тамарою учасники заходу мали можливість послухати надзвичайну, проникливу поезію. Це вірші: «Молитва», «Настрій», «Звернення до Шевченка», «Про заздрість» та інші. Також патріотичну поему «Голод».
Зустріч проходила під акомпанемент співзасновниці всеукраїнського фестивалю авторської пісні та співаної поезії «Словоспів», авторки та виконавиці – Валентини Слуквіної. Прозвучала пісня на слова Тамари Бацмай «Любовний полон» та «Без назви» на військову тематику, музика Валентини Слуквіної.

Захід доповнювала виставка живопису пані Тамари, яка своєю різнобарвною, насиченою кольоровою гамою позитивним чином впливала на настрій та вселяла надію на краще.

Літературно-мистецький вернісаж «У кожного своя зброя» відбувся у теплій та затишній атмосфері.