Новина

У Дядьковичах, Великому Олексині та Вельбівно прощались із Захисниками України

10:34, 08 Листопада

зображення новини

Вчора, 7 листопада, на Рівненщині прощалися із трьома Захисниками, які поклали життя за Україну. В Острозькій громаді із Володимиром Климчуком, у Шпанівській – із Петром Мичком, у Дядьковицькій із Анатолієм Добровольським.

34-річний Володимир Климчук із села Вельбівно Острозької громади з перших днів війни вступив до лав Збройних Сил України. Мав досвід бойових дій, адже брав участь в антитерористичній операції на Сході України. На жаль, військовослужбовець загинув 1 листопада під час виконання бойового завдання у районі населеного пункту Іванівка Харківської області. У Героя залишилась мама та сестра.

35-річний Петро Мичка із Великого Олексина Шпанівської громади у мирному житті працював на будівництві, а для своєї родини зводив власний дім. Старший солдат загинув 1 листопада на Харківському напрямку. В загиблого Героя залишилася дружина, 4-річна донечка, батьки та брат, який теж боронить Україну на фронті. Для всіх, хто його знав, Петро залишиться у пам’яті веселим, позитивним, «душею компанії», надзвичайно привітним та добрим.

Анатолій Добровольський у Дядьковицьку громаду приїхав із Хмельниччини, де одружився, працював, виховував дітей. А їх було четверо – двоє повнолітніх та двоє школярів. Саме за їхнє мирне майбутнє і воював Анатолій. На жаль, 41-річний військовослужбовець загинув 30 жовтня внаслідок мінно-вибухової травми в районі населеного пункту Павлівка Донецької області. Віддати останню шану загиблому Герою у Дядьковицькій громаді зібралися рідні та друзі, військові побратими, представники влади, духовенства.

Наші земляки віддали своє життя за нашу перемогу і нашу вільну Україну. Вічна слава українським Героям!

Співчуття рідним полеглих Захисників.

За інформацією Рівненської ОДА.