Новина
У Дубно відкрили пам’ятний знак з нагоди річниці надання Томосу
17:35, 03 Серпня

У Дубні під час урочистостей із нагоди Дня міста відкрили й освятили пам’ятний знак із нагоди надання Православній церкві України Томосу.

Подія відбулася в неділю, 2 серпня. Світлини з дійства виклали на сторінці міської ради.

Участь в урочистостях взяв Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, духівництво Дубенського благочиння, представники міськради, містяни.

