Новина

У центрі Рівного перевіряли здоров‘я усім бажаючим

16:55, 25 Травня

зображення новини

У рамках Україно-швейцарського проєкту Діємо для здоров‘я у центрі Рівного було протестовано 192 особи. Вимірювали артеріальний тиск, рівень цукру та холестерину у крові, зріст та вагу. Консультації надавав сімейний лікар та психолог.

Результати перевірки:

  • 37% – підвищений артеріальний тиск
  • 23% – підвищений рівень глюкози
  • 7% – підвищений рівень холестерину

Також під час акції рівняни мали можливість зробити щеплення від COVID-19 та дифтерії.

“Вчасне виявлення хвороб допоможе людям уникнути госпіталізацій до інсультного центру та центру, де надають медичну допомогу при інфарктах, і надовго зберегти якість життя. А також дозволить уникнути колосальних витрат в охороні здоров’я”, – зауважила заступник директора департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення РОДА Олена Гандзюк.

Неінфекційні захворювання – основна причина передчасної смертності та захворюваності в Україні. Профілактика цих хвороб – перший крок у боротьбі з цією проблемою. Ми заохочуємо населення до здорового способу життя. Започатковано опитування пацієнтів для вдосконалення якості послуг медичних мобільних команд.

“На Рівненщині працюють три мобільні медичні команди, які надають медичну допомогу населенню з хронічними неінфекційними захворюваннями”, – повідомила регіональний координатор Українсько-швейцарського проєкту «Діємо для здоров‘я» Наталія Фесовець.Про це повідомив Департамент цивільного захисту та охорони здоров’я населення РОДА.