Новина
Три тонни спирту знищать в Рівному
13:18, 26 Жовтня

У Рівному засудили 32-річного чоловіка, який перевозив майже три тонни спирту.
Як повідомляє прокуратура, виявилось, що мешканець Гощанської громади купував незаконно виготовлений спирт і продавав у Рівному.
Згідно з висновком експерта, підакцизний товар не відповідає вимогам відповідних ДСТУ.
У суді прокурором доведено, що чоловік, не маючи жодних дозвільних документів на свою діяльність, купував у місті Рівне незаконно виготовлений спирт етиловий, який зберігав та транспортував з метою збуту на території обласного центру.
Бочки зі спиртом вилучили працівники податкової міліції. Орієнтовна вартість вилученого становить півмільйона гривень. Суд визнав чоловіка винним та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 63,7 тис гривень.
Вилучені товари, згідно з вироком суду, підлягають конфіскації та знищенню.
