Новина
Тергромади Рівненської області уклали 56 міжнародних партнерств
13:53, 29 Березня

Громади Рівненщини уклали понад пів сотні партнерств із 13 країнами світу, повідомляє Рівненська ОДА.
21 тергромада Рівненської області уклала 56 міжнародних партнерств. Органи місцевого самоврядування області й надалі розвиватимуть територіальне співробітництво з містами інших країн.
Про це йшлося під час засідання круглого столу за участі народних депутатів України, представників органів державної влади, усіх громад області, партнерів з Литовської Республіки та міжнародних організацій.
Обговорили стан та перспективи розвитку міжнародного співробітництва, участь органів місцевого самоврядування Рівненщини та Волині в міжнародних проєктах і програмах в рамках вступу до Європейського Союзу.
«Громади Рівненської області співпрацюють із 13 країнами світу. Зокрема, містами Німеччини, Італії, США та іншими. Найбільше таких партнерств, звісно, із польськими містами. Впевнена, що географія подібних кооперацій розширюватиметься, особливо в контексті вступу до ЄС», – сказала начальниця Управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції ОДА Ольга Ютовець.
До слова, на Рівненщині також працює регіональний офіс міжнародного співробітництва, який допомагає розвивати взаємодію місцевих влад з міжнародними партнерами.
«Реалізація спільних проєктів та програм забезпечує економічний розвиток, нові робочі місця, гуманітарну допомогу та культурний обмін», – зазначив радник голови РівнеОДА Ігор Павленко.
Захід організований Комітетом Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку й містобудування за підтримки проєкту Агенції США з міжнародного розвитку (USAID) та відбувся у Волинській області.
