Новина

Сучасне обладнання для порятунку життя людей отримали медики Рівненщини

14:59, 08 Грудня

зображення новини

Нове сучасне обладнання закупила адміністрація КП «Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Зокрема, 5 портативних приборів для непрямого масажу серця Easy Pulse (виробник – Швейцарія) та два дефібрилятора (виробник – Франція).

Такі апарати використовують у Європі, в Україні – лише у великих містах. Тепер, такі новітні технології є у нашому Центрі ЕМД та МК. Повідомляють на сайті Рівненської облради.

Апарат для непрямого масажу серця Easy Pulse працює автоматично. Зараз, бригади «швидкої» роблять це вручну. В районах, де у складі бригади фельдшер та водій, прибор Easy Pulse вкрай необхідний при проведенні реанімаційних заходів.

Апарат для непрямого масажу серця Easy Pulse – це безцінний помічник для бригад.

Як зазначено на сайті, зараз лікарі та фельдшери «швидкої» самостійно роблять масаж серця пацієнту.

Нещодавно наша бригада проводила реанімаційні заходи впродовж 59 хвилин і потрібно було робити непрямий масаж серця. Це не просто… А Easy Pulse – робитиме це автоматично. Варто відзначити і нові дефібрилятори. Вони багатофункціональні, компактні, легкі та надзвичайно зручні у використанні“, – додає завідувач навчально тренувального відділу КП «Обласний Центр ЕМД та МК» РОР Андрій Стахнюк.

Наразі нові апарати тестують інструктори НТВ Рівненського обласного Центру ЕМД та МК. Вони навчатимуть наших працівників, а саме бригади інтенсивної терапії, як правильно користуватися новою технікою.