Новина

Створили аудіотур музеєм Острозької академії

17:34, 10 Листопада

зображення новини

Музей історії Національного університету «Острозька академія» презентував аудіотур закладом. Повідомляють на сторінці музею.

Як розповідає співробітниця музею Ольга Шляхова, аудіотур ОА – це коротка 30-хвилинна й водночас цілісна екскурсія про історію Острозької академії як навчального закладу, історія будівель, де зараз розташований університет.

Призначений аудіотур як для студентів, викладачів, так і гостей університету, які хочуть дізнатися про його історію. Маршрут складається з дев’яти локацій. Користуватися аудіотуром просто: щоб прослухати аудіоекскурсію, вам потрібен тільки смартфон і доступ до мережі інтернет.

В аудіотурі кожна локація має свій порядковий номер. Це зручно для тих категорій відвідувачів, які хочуть дізнатися історію ОА комплексно, крок за кроком. Початком маршруту є в’їзна арка Острозької академії. На ній розміщена таблиця №1 із QR-кодом. Засканувавши його за допомогою мобільного телефона, ви побачите пропозицію послухати або прочитати історію про той об’єкт, біля якого знаходитесь. Потім аудіогід скеровує вас до наступної локації, де потрібно засканувати черговий QR-код, дізнатися продовження історії й наступну точку маршруту, до якої треба прямувати