Новина

Стало відомо, коли на Здолбунівщині розпочнеться опалювальний сезон

16:10, 23 Жовтня

зображення новини

У зв’язку з пониженням температурного режиму на Здолбунівщині 24 жовтня розпочнеться опалювальний сезон 2019-2020 року. Відповідне розпорядження сьогодні підписав в.о.голови Здолбунівської райдержадміністрації Леонід Власюк.

Згідно розпорядження від 23 жовтня 2019 року № 267 «Про початок опалювального сезону 2019-2020 року»:

1. Підприємствам, установам і організаціям Здолбунівського району всіх форм власності рекомендувати розпочати опалювальний сезон 2019 – 2020 року з 24 жовтня 2019 року.

2. На об’єктах, для теплопостачання яких не використовується природний газ, а також у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах, закладах охорони здоров’я та інших закладах соціальної сфери, обладнаних автономними системами опалення, опалювальний сезон пропонується розпочати першочергово.

3. Рекомендувати керівникам комунальних підприємств, бюджетних установ і організацій забезпечити надійне функціонування підприємств житлово-комунального господарства, установ, організацій та об’єктів побутового і соціально-культурного призначення та вжити  заходів  для ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів в опалювальний сезон.

4. З метою раціонального використання енергоресурсів рекомендувати директору комунального підприємства «Здолбунівкомуненергія»  забезпечити своєчасну проплату за спожитий природний газ, суворо дотримуватись температурних графіків подачі тепла споживачам.

5. Власникам  об’єктів – теплоспоживачів  встановити цілодобовий контроль за температурою зовнішнього повітря, оперативно вживати заходів для недопущення розморожування систем централізованого теплопостачання.