Новина

Стало відомо хто очолив Поліську митницю

11:34, 14 Лютого

зображення новини

Конкурс на заміщення вакантної посади начальника Поліської митниці завершився. Про це йдеться на сторінці Нова митниця у мережі Фейсбук.

Переможцем конкурсу, який очолить Поліську митницю Держмитслужби став колишній перший заступник начальника Рівненської митниці ДФС Сергій Панчук.

Конкурс тривав протягом 45 днів та передбачав 3 етапи відбору. На посаду керівника Поліської митниці претендувало 24 кандидати. До фінальної стадії (співбесід з головою Держмитслужби) пройшли 5 фіналістів.

Довідково: Сергій Панчук народився 24 квітня 1971 року у селі Підгородно Любомльського району Волинської області. Закінчив Луцький індустріальний інститут та Волинський державний університет імені Лесі Українки. Перед цим працював першим заступником начальника Рівненської митниці ДФС. До цього понад 20 років пропрацював на різних посадах у Волинській, Ягодинській, Львівській та Рівненській митниці.

Нагадаємо, що у зоні діяльності Поліської митниці Рівненська область, місто Луцьк, Луцький, Ківерцівський, Горохівський, Рожищенський, Любешівський, Маневицький, Камінь-Каширський райони Волинської області, міста Нетішин, Славута, Шепетівка, Славутський, Шепетівський, Полонський, Ізяславський, Білогірський райони Хмельницької області.