Новина

Список будинків у Рівному куди подали тепло

14:50, 04 Листопада

зображення новини

Міський голова Рівного Олександр Третяк опублікував у Telegram список житлових будинків, які станом на 4 листопада почали підключати до теплопостачання. Якщо тепло не з’явилось, він радить звертатись до керівників ОСББ чи управляючих компаній.

Станом на 11 годину 4 листопада тепло подали у рівненські навчальні заклади: 3, 7,8, 14, 20, 23, 26, та Особливу дитину, а також у дитсадки 4, 14, 33, 39, 40, 42, 44, 51, 56 та центр Пагінець, повідомив міський голова Олександр Третяк.

Тепло подали до медичного та технічного коледжів, технікуму економіки та підприємництва. До медичних закладів, куди подано теплоносій, додалися ще військовий госпіталь, госпіталь інвалідів ВВВ, онкодиспансер, обласна лікарня та обласна дитяча лікарня.

“Якщо ваш будинок знаходиться в списку, але тепло не з’явилось, звертайтесь до голови ОСББ або ж до керівника відповідної управляючої компанії, яка обслуговує ваш будинок. Друзі, вкотре наголошую є технологія запуску тепла — одномоментно включити його по всьому місту неможливо”, – написав Олександр Третяк.