Новина

«Спорт для всіх» руйнує вікові стереотипи

09:10, 02 Жовтня

зображення новини

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана. Дата покликана привернути увагу суспільства до проблеми упередженого ставлення стосовно літніх людей і зруйнувати стереотипи, пов’язані з їхнім життям.

Сьогодні у Рівному в приміщені комунального закладу «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради зібралися активні та спортивні, не залежно від віку, учасники обласного фестивалю «Спорт для всіх» – радість життя». Про це повідомили в Рівненській обласній раді.

Його організатори – комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради спільно з обласною організацією ФСТ «Спартак» запропонували учасникам взяти участь у змаганнях з трьох видів спорту: настільний теніс, дартс та шашки.

Перед початком заходу до всіх присутніх з вітальним словом звернулися Василь Шевчук, голова обласної організації ФСТ «Спартак» та Микола Петренчук, директор обласного комунального закладу «Спорт для всіх», голова Відділення НОК України в Рівненській області.

Боротьба за перемогу проходила у трьох вікових групах. Серед тенісистів перемогу вибороли: Сергій Ксензик, Михайло Фик та Григорій Завадський.

У дартсі найбільш влучним виявилися: Сергій Левчик, Сергій Карпенюк та Іван Давидюк.

А найкращими в змаганнях з шашок стали: Іван Власик, Сергій Карпенюк та Леонід Іткін.

Переможці та призери фестивалю отримали дипломи і медалі КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та призи від Відділення НОК України у Рівненській області.