Новина

Сьогодні з полону повернули іще 50 українських захисників

17:55, 08 Січня

зображення новини

Відбувся перший у 2023 році обмін військовополоненими. Сьогодні Україна повернула додому 50 українських воїнів.

Це 36-ий обмін від початку повномасштабного вторгнення росії. Завдяки роботі Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими загалом вдалося повернути додому вже 1646 осіб — військових та цивільних.

Це хлопці, які потрапили в полон на Чорнобильскій АЕС, а також оборонці з Маріуполя, з Донецького напрямку, з-під Бахмута, а також із Київщини, Чернігівщини, Херсонщини та інших регіонів, де тривали бої.

Тож до своїх родин повертаються 25 представників Збройних Сил України, 13 нацгвардійців, четверо прикордонників, троє представників Військово-морських сил та п’ятеро тероборонців. Серед звільнених Захисників — 11 полонених з Чорнобильської АЕС, восьмеро оборонців Маріуполя, дев’ятеро захисників Київщини, полонені з донецького, харківського, луганського напрямків, а також Чернігівщини та Херсонщини.

Серед визволених військовослужбовців — 33 офіцери та 17 представників рядового та сержантського складу. Найстаршому визволеному — 54 роки, наймолодшому — 19.

Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими:

Ось як це було: сьогодні ще півсотні наших Захисників повернулися з полону. Попереду – реабілітація та реінтеграція, отримання речей першої необхідності, лікування. Але найбільша потреба – в інформації: “А Ізюм? – Ізюм звільнили!””, – розповіли у штабі та оприлюднили відео.