Новина

Сьогодні у Рівному прощаються із Захисником Віталієм Шакіровим

09:02, 11 Листопада

зображення новини

Сьогодні у Рівному, на площі перед Покровським собором, о 10.00, відбудеться прощання із Героєм Віталієм Шакіровим.

«Добра, щира, світла людина, яка не любила зайвої публічності. Справжній патріот своєї своєї землі, країни. Якби всі були такими патріотами, як він, то і війни не було б, а ми вже давно були в Європі. Та, на жаль, таких одиниці…» – саме так говорить про Героя Віталія Шакірова його дружина Катерина.

Віталій Шакіров родом із Вараша, тоді ще Кузнецовська. Останні роки разом із сім’єю жив у Рівному, де будував власну справу – займався вентиляцією, кондиціонерами та їх монтажем. Разом із дружиною виховували двох синів – 15 та п’яти років.

«Він був справжнім, відданим, чесним. Таких насправді ще треба пошукати,» – каже дружина.

Війна стукала у двері сім’ї не один раз. Іще у 2014, коли лише починалась антитерористична операція на сході нашої країни, Віталій був готовий стати на захист рідної землі. Та вагітність дружини стримала запал.

«У лютому, коли почалася велика війна, відразу було зрозуміло, що він піде захищати нас. Не потрібно було нічого пояснювати, бо Віталій вважав це своїм обов’язком. Він кілька разів звертався у військкомат, йшов добровольцем, але чув лише «Чекайте». Просто чекати Віталій не міг, тож вступив до лав тероборони. А через деякий час його викликали і поїхав воювати,» – продовжує пані Катерина.

Старший лейтенант Віталій Шакіров був командиром взводу. Надзвичайно відповідальний та зібраний, завжди намагався уберегти від жахіть війни рідних. Його поважали побратими, якими він опікувався до останнього.

41-річний Віталій Шакіров загинув 31 жовтня внаслідок мінно-вибухової травми, виконуючи бойове завдання із захисту Батьківщини поблизу села Павлівка Донецької області.

Співчуття рідним Захисника. Вічна пам’ять Герою!

Про це повідомила Рівненська міська рада.