Новина
Сьогодні Костопіль прощається з 26-річним воїном, який загинув на Миколаївщині
09:38, 28 Березня

28 лютого на Миколаївщині загинув костопільчанин Ігор Салій. Народився Ігор 24 липня 1995 року. Йому назавжди буде 26 років.
Про це повідомив Другий відділ районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки при виконанні військового обов’язку.
“28 березня, орієнтовно о 13:00, похоронний кортеж прибуде до м.Костополя (в’їзд зі сторони м.Рівне) та рухатиметься до рідного дому воїна за адресою: вул.Рівненська, 76.
Потім похоронна процесія пройде вулицями Костополя у такому напрямку: вул.Рівненська – Меморіал Слави – вул.Коперника – військкомат – вул.Грушевського – вул.Коперника – собор Петра і Павла.
О 16:00 у соборі Петра і Павла розпочнеться панахида за загиблим Ігорем Салієм. Після завершення у храмі чину поховання відбудеться піша хода до майдану Шевченка. Поховають земляка на «Новому» кладовищі поруч з іншими воїнами Небесного легіону.
Костопільська міська рада просить земляків у напрямку руху похоронного кортежу утворити «живий» коридор та віддати шану Герою. Схилімо голови в скорботі! Пам’ятаємо! Не пробачимо!”
Вічна пам’ять Захиснику України!
За інформацією Рівне Вечірнє.
