Новина

Служба порятунку Рівненщини поповнилася молодими офіцерами

14:18, 15 Червня

зображення новини

15 червня на базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головному управлінні ДСНС України у Рівненській області відбулося вручення дипломів керівництвом Служби порятунку Рівненщини шістьом молодим фахівцям випускниками-бакалаврам вищих навчальних закладів системи цивільного захисту 2020 року.

Молодих лейтенантів привітали з отриманням дипломів та ознайомили з умовами несення служби та керівними документами, які регламентують діяльність пожежно-рятувальної служби. Нагадали вимоги Дисциплінарного статуту служби цивільного захисту, було роз’яснено умови грошового та матеріального забезпечення.

До присутніх випускників з напутніми словами звернувся начальник обласного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій, генерал-майор служби цивільного захисту Сергій Крук.

«Ви зробили усвідомлений вибір, пройшли нелегкий шлях здобуваючи знання та приєдналися до славної пожежно-рятувальної родини, де головними гаслами є – запобігти, врятувати, допомогти. Бажаю вам успіхів, перемог, віри у свої сили та з честю носити погони офіцерів ДСНС» – наголосив Сергій Крук..