Новина

Школярка з Рівненщини отримуватиме стипендію Кабінету Міністрів України

11:58, 03 Липня

зображення новини

Десятикласниця Рокитнівської ЗОШ №3 Валерія Басич отримуватиме стипендію Кабінету Міністрів України. Повідомляє Рівненська обласна державна адміністрація.

Учениця стала переможницею Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Про призначення стипендії йдеться у наказі Міністерства освіти і науки України.