Новина
Школярка з Рівненщини отримуватиме стипендію Кабінету Міністрів України
11:58, 03 Липня

Десятикласниця Рокитнівської ЗОШ №3 Валерія Басич отримуватиме стипендію Кабінету Міністрів України. Повідомляє Рівненська обласна державна адміністрація.
Учениця стала переможницею Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
Про призначення стипендії йдеться у наказі Міністерства освіти і науки України.
